fbpx

10 jõulukinki, mis naisele meeldiksid

1. Siidisall Modiglian

Salle on kantud akssessuaaridena juba aastakümneid. Neid sobib kanda nii talvel kui suvel, ning soovi korral võib salli kasutada ka aksessuaarina käekoti küljes. Mis võiks olla parem kui ehtne kvaliteetne siidisall jõulukingiks oma naisele kõigest €14.90 eest?!

2. Peegel Gustav Klimt

Kahepoolne peegel on sobib ka kõige pisemasse käekotti ja on ideaalne kink naisele, kes hoolib oma välimuse eest!

3. Köögipõll Van Gogh soodustusega 40%

Kellele ei meeldiks kodus külalisi vastu võtta, aga meie küll ei jõua alati vahetult enne külaliste tulekut riideid vahetada. Stiilne köögipõll tagab, et pidulikud riided jäävad süüa valmistades puhtaks. Pealegi on Van Goghi põll ise niivõrd stiilne, et ka selles sobib külalistele uksele vastu minna.

4. Köögipõll Klimt soodustusega 40%

Kui sa pole sinises värvis kindel, siis luksuslikult kuldsetes toonides Klimti köögipõll on küll kindel valik. Ainult detsembris on mõlemad tooted 40% soodsamad!

5. Veekindel laudlina Van Gogh

Meile ei meeldi stereotüübid, mistõttu me ei väidagi, et laua katmine on naiste kohustus. Pigem on enamik mehi selles niivõrd oskamatud, et naised teevad seda lihtsalt kordades paremini! Seepärast me julgemegi kingisoovitusena välja pakkuda legendaarse hollandi maalikunstniku Vincent van Goghi motiividega laudlina, mis on muuhulgas ka vetthülgavast materjalist. Vala või tahtlikult veini peale – plekke peale ikka ei jää!

6. Modigliani kruuside komplekt (4tk)

Neli isesugust kruusi. Sellist pole sinu naabritel ega su naise sõbrannadel. Kui tahad kinkida midagi ainulaadset, on see komplekt just õige valik! Tegemist on kvaliteetse Austraalia portselaniga firmalt Carmani.

7. Latern LALY

Asetage sellesse Araabia stiilis laternasse mõned teeküünlad, ning saate koju väga hubase valguse – ideaalne pimedateks talveõhtuteks!

8. Küünlajalg Tammetõru

Kuldset värvi küünlajalg on tammetõru kujuline. Tegemist on nii armsa tootega, et see lihtsalt ei saa mitte meeldida!

9. Veinipokaal 24 karaadise kullaga

Tahaks kinkida kulda, kuid mitte ehteid? Siin on lahendus! 24-karaadise kullaga kaetud veinipokaal on nõnda eksklusiivne kink, et seda mujalt ei leia!

10. Portselanist veekeetja Paula

Neli isesugust kruusi. Sellist pole sinu naabritel ega su naise sõbrannadel. Kui tahad kinkida midagi ainulaadset, on see komplekt just õige valik! Tegemist on kvaliteetse Austraalia portselaniga firmalt Carmani.

KNL.ee lehel kasutatakse küpsiseid, et muuta saidi srivimiskvaliteeti paremaks ning turunduslikel eesmärkidel.

ROHKEM INFOT

Main Menu