fbpx

Van Gogh

Image result for vincent van gogh self portrait original | Van gogh art, Vincent van gogh paintings, Van gogh self portrait

Vincent van Gogh (30. märts 1853 – 29. juuli 1890) oli hollandi maalikunstnik ja üks olulisemaid ekspressionistide eelkäijaid. Tänapäevaks on van Gogh saavutanud tuntuse globaalselt, ja seda eelkõike tänu oma protreedele ja päevalilledele.

 • Kruus 350ml Van Gogh Iirisd Kinkekarbis

  Armasta oma hommikuid…
  Tooge Vincent van Goghi võlu oma hommikukohvi nende kaunite kruusidega. Van Goghi kunst on tuntud oma erksate värvide ja pintslitöö poolest. Isegi pisimates detailides on tema maalid peenelt värvivarjundiga. See elegantne peen luuportselani komplekt on sama kvaliteediga, nii et nautige oma kohvi Van Goghi kuulsaima kunstiga kruusiga. See komplekt sobib suurepäraselt tee ja kohvi jaoks ning on teile nautimiseks valmis. Valmistatud peenest luuportselanist, elegantne, kuid vastupidav. Van Goghi kruusid on kerged, õhukeste huultega ja kumera servaga ning neid on lihtne puhastada, mis muudab need ideaalseks kuumade jookide nautimiseks.
  Esmaklassiline peen luuportselani kvaliteet ja silmapaistvad kujundused muudavad selle ka meeldejäävaks kingituseks. Esinevad neli vanameister Vincent van Goghi armastatuimat meistriteost: “Tähteline öö”, “Päevalilled”, “Iirised” ja “Õitsva mandlipuu oks”!

 • Kruus 350ml Van Gogh Moonid Kinkekarbis

  Kruusimaht 350ml, kinkekarbis

 • Kruus klaasist “Van Gogh – Päevalilled” 400ml

  Carmani ainulaadne kruuside kollektsioon sarjast “Painters” on tooted , mis on valmistatud erakordse hoole ja esteetikaga. Kruusid on kaunistatud motiividega, mis on võetud maailmakuulsate kunstnike tunnustatud töödest. Carmani tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga klaasist, mis on kaetud äärmiselt selgete ja värviliste kaunistustega, sealhulgas 24-karaadise kullaga kaunistustega. Iga toode tarnitakse spetsiaalses originaalses kinkepakendis, mille teema on sama mis toote sees, mistõttu on see ideaalne kingituseks.

 • Lehvik Van Gogh Õitsva mandlipuu oks

  Lehvik 20cm . Carmani fännid peidavad Vincent V. Goghi kaunimate maalide eeskujul tehtud kaunistusi. Need sobivad suurepäraselt kuumadel päevadel, aga ka naise riietuse või seina kaunistamise elemendina.

 • Peegel “Van Gogh – Päevalilled”

  Võluv väike peegel Vincent van Goghi loomingu motiiviga. Sobib ideaalselt iga naise käekotti. See võtab vähe ruumi ja selle kaunid kaunistused lisavad võlu.

 • Prillitoos V.van Gogh Tähtede öö kinkekarbis

  Prillitoos 16×16,5×4 kinkekarbis. Maitsekas prillitoos, mis kaitseb neid suurepäraselt kahjustuste ja mustuse eest.

 • Sall käekotile Van Gogh Päevalilled

  CARMANI kotivõlusid on valmistatud uuenduslikust nooblist taminakangast, mis võimaldab luua keerulisi mustreid, säilitades samas siidise puudutuse. See huvitav ja väga moekas aksessuaar muudab vana käekoti hõlpsalt moekaks vidinaks.Sall käekotile 18x90cm + kaks kinnitust kinkekarbis

 • Teepakialus Van Gogh Päevalill klaasist kinkekarbis

  Teekannukujuline taldrik, mis on kaunistatud Vincent Van Goghi maali “Päevalilled” motiiviga. Toode on valmistatud kvaliteetsest klaasist. Komplekt Carmani kollektsioonist. Kõik on pakendatud dekoratiivkarpi – ideaalne kingituseks.
  Kasutatud teepakkide laua taga hoidmine ei valmista tänu spetsiaalsele teepakitõmbajale enam kunagi probleeme.
  Kvaliteetsest klaasipesumassist valmistatud see oli kaunistatud populaarse kunstniku maali aplikatsiooniga.
  Karniis on teekannu kujuga. See on iga laua elegantne element.
  Teepakialus 15×11,5cm klaasist

 • V.van Gogh Tähtede öö korsten/sall

  Suurus 25.5 x 36.5 cm. CARMANI sallid ja suurrätikud on valmistatud uuenduslikust kangast nimega tamina, mis võimaldab teil teha keerukaid mustreid, säilitades siidise puudutuse. See kogenud ja moekas aksessuaar, mis muudab naiselikud stiliseeringud atraktiivsemaks ning on ideaalne kingitus nii stiilsele naisele kui mehele.

KNL.ee lehel kasutatakse küpsiseid, et muuta saidi srivimiskvaliteeti paremaks ning turunduslikel eesmärkidel.

ROHKEM INFOT

Main Menu