fbpx

Kruus FRIDA KAHLO 380ml kinkekarbis

24.40

Laos

…käepärane Camio kruus Frida Kahlo miniseeriast/kollektsioonist*, mis on valmistatud väga kvaliteetsest läikivast luuportselanist, mille motiiv on inspireeritud ühest ülaltoodud kunstnik-maalija autoportreest.
Frida Kahlo maalidest inspireeritud portselan on ainulaadne kunstivorm, mis ühendab portselani õrnuse Kahlo loomingule iseloomulike tugevate ja ekspressiivsete motiividega.
See portselan kannab endas sügavaid emotsioone ja väljendab hulgaliselt Frida Kahlo elu ja loominguga seotud sümboleid. Värvilised intensiivsed motiivid, mida Kahlo maalidel näeme, on kantud portselani õrnale pinnale, luues kontrasti materjali kõvaduse ja sõnumi tundlikkuse vahel.
Frida Kahlost inspireeritud portselanil sageli esinevad motiivid on lilled nagu roosid, moonid ja kaktuseõied, mis sümboliseerivad nii elu ilu kui ka raskusi. Frida Kahlo autoportreed koos iseloomulike palmikute ja lilledega ümber pea on samuti selle portselani sagedaseks motiiviks.
Portselani kasutamine vahendina Frida Kahlo ideede väljendamiseks ei tõsta mitte ainult selle kunstilist väärtust esile, vaid annab sellele ka erakordse peenuse ja elegantsi elemendi. Kahlost inspireeritud portselanist saab seega kunstilise väljenduse, traditsiooni ja modernsuse kombinatsioon.
Frida Kahlo maalidest inspireeritud portselani loomine on austusavaldus tema kunstipärandile, mis jätkuvalt inspireerib ja puudutab paljude inimeste südameid üle kogu maailma.

Compare
Tootekood: H836-0001 Tootekategooria: , , , Tootesari:

24.40

  • 7.908.90
  • 24.9029.90
  • 7.908.90
  • 7.908.90
  • 7.90
  • 19.80

KNL.ee lehel kasutatakse küpsiseid, et muuta saidi srivimiskvaliteeti paremaks ning turunduslikel eesmärkidel.

ROHKEM INFOT

Main Menu